telefonas
+370 612 155 16
+370 650 188 81
zinute
autonuomok@gmail.com
Meniu ikona
Nuomok banneris
Car rent
in Klaipeda and
Palanga
Nuomok banneris
Kvadrato ikona
Car rent for operation within the territory of Lithuania.
Kvadrato ikona
Wide variety of cars.
Kvadrato ikona
All cars are equipped with GPS navigation.
Kvadrato ikona
All cars have CASCO insurance and insurance of civil liability.
Kvadrato ikona
In case of car failure we offer free technical assistance.
Kvadrato ikona
We can offer free child transportation chair.
Kvadrato ikona
The cars can be rent only be persons over 25 years having at least two year driving experience.
Kvadrato ikona
Obligatory deposit is 150 EU.
Kvadrato ikona
In case of car rent for more than 3 days delivery to Klaipėda and Palanga air ports for free!
01
Linija
Automobilių įvairovė
Mūsų klientai gali rinktis automobilį pagal savo asmeninius poreikius ir pageidavimus. Mūsų įmonė siūlo platų automobilių pasirinkimą, įskaitant tiek ekonominės, tiek prabangios klasės automobilius. Mūsų klientai turi laisvę pasirinkti automobilį, kuris geriausiai atitinka jų individualius poreikius ir pageidavimus. Jūsų patogumui siūlome įvairių transporto priemonių variantų su mechanine ir automatine pavarų dėže. Nesvarbu, ar jums labiau patinka sedanai, universalai ar mikroautobusai, mes turime puikų pasirinkimą jūsų saugioms kelionėms.
02
Linija
Pagalba 24/7
Suprantame, kad nenuspėjamų situacijų gali kilti bet kuriuo metu, todėl svarbu, kad mūsų klientai žinotų, jog pagalbos jie gali gauti bet kuriuo paros metu. Mūsų automobilių nuomos įmonė yra pasiruošusi padėti jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų klientų aptarnavimo komanda pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus, suteikti informacijos ar padėti išspręsti bet kokias problemas, kurios gali kilti nuomojantis automobilį. Mes padarysime viską, kad užtikrintume jūsų saugumą ir komfortą, kai tik jums to prireiks.
03
Linija
Automobilių pristatymas
Esame pasirengę pristatyti automobilius Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone į Jums patogią vietą ir laiką. iš anksto susitarus, automobilį galime pristatyti į Palangos oro uostą. Suprantame, kad klientams gali tekti keliauti į skirtingas vietoves ir kartais patogiausia, kad išvykimo ar grįžimo vietoje lauktų automobilis. Stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų kuo daugiau lankstumo ir patogumo, todėl esame pasirengę prisitaikyti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Jūsų patogumas ir pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.
04
Linija
Konkurencingumas
Visada siekiame savo klientams pasiūlyti konkurencingas kainas ir lanksčias nuomos sąlygas. Žinome, kad svarbu savo klientams suteikti kainos ir kokybės santykį, todėl labai stengiamės užtikrinti, kad mūsų kainos būtų konkurencingos rinkoje. Esame pasirengę derėtis dėl nuomos sąlygų, kurios atitiktų mūsų klientų poreikius ir pageidavimus. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis ir sugrįžtų pas mus ateityje.
05
Linija
Klientų patogumas
Stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai, saugiai ir saugiai keliaudami mūsų transporto priemonėmis. Jūsų patogumas ir saugumas yra mūsų prioritetas Visi mūsų automobiliai nuolat tikrinami ir yra puikios būklės, tinkami tiek trumpoms, tiek ilgoms kelionėms. Užtikriname, kad mūsų automobiliai visada bus švarūs ir tvarkingi, o jūs visada rasite pilną degalų baką, todėl kelionės pradžioje nereikės dėl šito rūpintis. Saugumas yra labai svarbus, ypač keliaujant su vaikais. Todėl visada galime pateikti saugos reikalavimus atitinkančias automobilines kėdutes, kurios užtikrins Jūsų vaiko saugumą keliaujant.
06
Linija
Bendradarbiavimas
Mūsų automobilių nuomos įmonė yra labai lanksti ir pasirengusi dirbti su individualiais klientais ir įmonėmis, kurioms darbui yra reikalingos transporto priemonės. Suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai gali būti skirtingi, todėl stengiamės teikti individualius sprendimus ir lanksčias paslaugas, atitinkančias visų klientų poreikius. Mūsų automobiliai paruošti kelionėms į ES šalis. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad mūsų klientams būtų patogu ir lankstumas kelionės metu, kad ir kur jie keliautų.
Rodykle i kaire
Rodykle i desine

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website