telefonas
+370 612 155 16
+370 650 188 81
zinute
autonuomok@gmail.com
Meniu ikona
Kontaktų banner
Kontaktu masina
Automobilių nuoma
Palangoje
NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI YRA ŠVARŪS, TECHNIŠKAI TVARKINGI, PATOGŪS BEI EKONOMIŠKI. VISI JIE YRA PERIODIŠKAI SERTIFIKUOTUOSE SERVISUOSE.

Automobilių nuoma Palangoje.

Dirbame 24h per parą,esame pasiruošę automobilį pristatyti jums reikiamu laiku Palangą, Palangos rajoną, Palangos oro uosta. Nuomojantis automobilį daugiau nei tris paras,automobilio pristatymas-grąžinimas jūsų nurodytu adresu bus nemokamas. Taipogi galime Palangos ar kito miesto oro uoste pasitikti-išlydėti svečius,draugus,verslo klientus. Taip pat galima pasiūlyti automobilio nuomą su vairuotoju,jeigu yra toks poreikis ir norite nuvažiuoti į reikiamą vietą be streso ir įtampos,laiku būti jūsų susitikime,jūsų palaukiant tame mieste ir galimybė sugrįžti iš kur buvote paimti į pradinį tašką.

 

Mūsų įmonė pasiruošusi padėti taip pat išsirinkti automobilį pagal jūsų poreikius ir galimybes. Automobilių turime tiek su mechanine tiek su automatine pavarų dėže. Automobilio nuomos kainos prasideda nuo 12 eurų už parą nuomojant ilgesniam laikotarpiui plius užstatas už automobilį vienas šimtas penkiasdešimt eurų.

 

Automobiliai yra techniškai tvarkingi,nuplauti,su pilnu kuro baku,su civiliniu draudimu,esant poreikiui galima įsigyti ir kasko draudimą. Automobilį reikėtų grąžinti tvarkingą. Esant ivairiom situacijom automobilį galima grąžinti ir nesutvarkytą apmokant už šias paslaugas(automobilio plovimą ir salono siurbliavimas). Siūlome platų ekonomiškų automobilių pasirinkimą jūsų poreikiams. Suteiksim visas jums reikalingas garantijas saugiam jūsų važiavimui. Automobiliai nuomojami asmenims nuo dvidešimt penkių metų su ne mažiau dviejų metų stažu.

 

Esame lankstus ir užsakymo metu rezervacijos mokescio neimame. Turintiems mažus vaikus automobilines kedutes,padekliukus atsižvelgiant į vaikų amžių duodame nemokamai. Mums taip pat rūpi kiekvieno kliento patogumas ir saugumas. Todėl visos mūsų transporto priemonės yra reguliariai tikrinamos ir prižiūrimos, kad būtų užtikrinta saugi kelionė.

 

Taip pat nuolat stengiamės atnaujinti savo automobilių parką . Visada sudarome automobilio nuomos sutartį,kuriai reikalingi jūsų asmens tapatybės kortelė,pasas bei galiojantis vairuotojo pažymėjimas.Sutarties sudarymo metu yra imamas užstatas vienas šimtas penkiasdešimt eurų,kuris yra grąžinamas,grąžinant automobilį be defektų,tvarkingą ir su pilnu kuro baku,taipogi mokama į priekį už automobilio nuomą kurią buvote sutaria iš anksto. Jeigu taip atsitiktu kad jums reikėtų pratęsti automobilio nuomą ilgesniam laikotarpiui o automobilis butu rezervuotas ,tai suteikti kita pakaitinį automobilį atitinkantį jūsų poreikius, mokant papildomai už pasirinktą laikotarpį.

 

Jeigu jūs norėtumėt grąžinti automobilį anksčiau nei buvo numatyta sutartyje,tai tada būtų perskaičiuojama automobilio nuomos kaina pagal jūsų pasirinktą laikotarpį kuri yra nurodyta puslapyje prie kiekvieno automobilio. Sudarome trumpalaikes taip pat ir ilgalaikes sutartis su įmonės,kurioms esant poreikiams,galima paruošti automobilį išvykimui į Europos Sąjungos šalis.

 

Jeigu atsitiktu kokie techniniai nesklandumai ar automobilis negaletu but toliau eksploatuojamas, sprendžiamos iškart tos problemos, pakeičiant kitu pakaitiniu automobiliu,arba jei gedimas nėra rimtas, greitai sutvarkomas tame mieste, ar Europos Sąjungos šalį kur tai atsitiko. Daugiau nei dešimt metų įmonė plėtojanti automobilių nuomos veiklą, sėkmingai vykdo savo veiklą,pateisina klientų norus ir pageidavimus, išklausant visus pliusus ir minusus.

Automobilius visada esame paruošę tvarkingus,išvalytus,su pilnu kuro baku. Esant poreikiui automobilį galima iškart nuomotis ir važiuot. Mūsų automobilių parke rasite ir didesniu mažesnių automobilių.

 

Be to, jei turite kokių nors specialių pageidavimų ar specialių poreikių, nedvejodami praneškite mums. Mes stengsimės patenkinti jūsų poreikius ir užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų sklandi ir maloni. Vertiname kiekvieną klientą ir siekiame suteikti aukščiausio lygio paslaugas kiekvienam besirenkančiam mūsų paslaugas.

 

Galiausiai, esame pasiryžę būti jūsų patikimu siuntimo partneriu ne tik šiandien, bet ir ateityje. Norime, kad grįžtumėte pas mus kiekvieną kartą, kai jums prireiks transporto priemonės, o mes džiaugiamės galėdami būti jūsų pasirinkimu kiekvieną kartą, kai jums reikia patogaus ir patikimo automobilių nuomos paslaugų teikėjo.Dėkojame už pasitikėjimą ir tikimės padėti jums keliaujant. Su mumis galite būti tikri, kad jūsų kelionė bus ne tik patogi, bet ir maloni. Dėkojame, kad pasirinkote mūsų automobilių nuomos paslaugą! Mūsų įmonė yra įsikūrusi Klaipėdoje geografiškai patogioje vietoje adresu Rūko 37.

 

Mašina
„Mūsų misija“

– būti patikimu ir atsakingu partneriu, rūpinantis mūsų klientų interesais ir teikti aukštos kokybės paslaugas.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią patirtį mūsų svetainėje