telefonas
+370 612 155 16
+370 650 188 81
zinute
autonuomok@gmail.com
Meniu ikona
Nuomok banneris
АВТОПРОКАТ В КЛАЙПЕДЕ
в Клайпеде и
Паланга
Nuomok banneris
Kvadrato ikona
Сдаем в аренду автомобили для эксплуатации на территории литвы.
Kvadrato ikona
Большой выбор автомобилей.
Kvadrato ikona
Все автомобили оснащены навигационными системами GPS.
Kvadrato ikona
Все автомобили застрахованы CASCO и страховкой гражданской ответственности.
Kvadrato ikona
В случае поломки вашего автомобиля предоставляем вам бесплатные услуги техпомощи.
Kvadrato ikona
Бесплатно предоставим автомобиль с детским креслом.
Kvadrato ikona
Автомобили арендуем лицам не младше 25 лет и со стажем вождения более 3х лет.
Kvadrato ikona
Залог составляет 150 EU.
Kvadrato ikona
При аренде автомобиля более чем на 3 дня доставка автомобиля в клайпеде и аэропорт паланги бесплатно!
01
Linija
Automobilių įvairovė
Mūsų klientai gali rinktis automobilį pagal savo asmeninius poreikius ir pageidavimus. Mūsų įmonė siūlo platų automobilių pasirinkimą, įskaitant tiek ekonominės, tiek prabangios klasės automobilius. Mūsų klientai turi laisvę pasirinkti automobilį, kuris geriausiai atitinka jų individualius poreikius ir pageidavimus. Jūsų patogumui siūlome įvairių transporto priemonių variantų su mechanine ir automatine pavarų dėže. Nesvarbu, ar jums labiau patinka sedanai, universalai ar mikroautobusai, mes turime puikų pasirinkimą jūsų saugioms kelionėms.
02
Linija
Pagalba 24/7
Suprantame, kad nenuspėjamų situacijų gali kilti bet kuriuo metu, todėl svarbu, kad mūsų klientai žinotų, jog pagalbos jie gali gauti bet kuriuo paros metu. Mūsų automobilių nuomos įmonė yra pasiruošusi padėti jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų klientų aptarnavimo komanda pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus, suteikti informacijos ar padėti išspręsti bet kokias problemas, kurios gali kilti nuomojantis automobilį. Mes padarysime viską, kad užtikrintume jūsų saugumą ir komfortą, kai tik jums to prireiks.
03
Linija
Automobilių pristatymas
Esame pasirengę pristatyti automobilius Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone į Jums patogią vietą ir laiką. iš anksto susitarus, automobilį galime pristatyti į Palangos oro uostą. Suprantame, kad klientams gali tekti keliauti į skirtingas vietoves ir kartais patogiausia, kad išvykimo ar grįžimo vietoje lauktų automobilis. Stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų kuo daugiau lankstumo ir patogumo, todėl esame pasirengę prisitaikyti prie jūsų poreikių ir pageidavimų. Jūsų patogumas ir pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.
04
Linija
Konkurencingumas
Visada siekiame savo klientams pasiūlyti konkurencingas kainas ir lanksčias nuomos sąlygas. Žinome, kad svarbu savo klientams suteikti kainos ir kokybės santykį, todėl labai stengiamės užtikrinti, kad mūsų kainos būtų konkurencingos rinkoje. Esame pasirengę derėtis dėl nuomos sąlygų, kurios atitiktų mūsų klientų poreikius ir pageidavimus. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis ir sugrįžtų pas mus ateityje.
05
Linija
Klientų patogumas
Stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai, saugiai ir saugiai keliaudami mūsų transporto priemonėmis. Jūsų patogumas ir saugumas yra mūsų prioritetas Visi mūsų automobiliai nuolat tikrinami ir yra puikios būklės, tinkami tiek trumpoms, tiek ilgoms kelionėms. Užtikriname, kad mūsų automobiliai visada bus švarūs ir tvarkingi, o jūs visada rasite pilną degalų baką, todėl kelionės pradžioje nereikės dėl šito rūpintis. Saugumas yra labai svarbus, ypač keliaujant su vaikais. Todėl visada galime pateikti saugos reikalavimus atitinkančias automobilines kėdutes, kurios užtikrins Jūsų vaiko saugumą keliaujant.
06
Linija
Bendradarbiavimas
Mūsų automobilių nuomos įmonė yra labai lanksti ir pasirengusi dirbti su individualiais klientais ir įmonėmis, kurioms darbui yra reikalingos transporto priemonės. Suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai gali būti skirtingi, todėl stengiamės teikti individualius sprendimus ir lanksčias paslaugas, atitinkančias visų klientų poreikius. Mūsų automobiliai paruošti kelionėms į ES šalis. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad mūsų klientams būtų patogu ir lankstumas kelionės metu, kad ir kur jie keliautų.
Rodykle i kaire
Rodykle i desine

Этот веб-сайт использует файлы cookie, чтобы обеспечить вам максимально эффективное использование нашего веб-сайта.